Contracte d'obres per la reparació i millora de part del camí lateral de l'AP-7 (entre el Lligallo dels Plans i el camí de la Carbonera) i un punt del Lligallo de Sant Jaume (entre l'AP-7 i \La Cogula\), del T.M. d'Ulldecona

Expediente: 4315670005-2025-0000582

L'objecte del contracte és l'execució de les obres contingudes en el projecte que porta per títol \Reparació i millora de part del camí lateral de l'AP-7 (entre el Lligallo dels Plans i el camí de la Carbonera) i un punt del Lligallo de Sant Jaume (entre l'AP-7 i \La Cogula\), del T.M. d'Ulldeco\nna\

69.585
Presupuesto base
49.579
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Ulldecona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 jun 2025, 12:25

Organismo contratante

Ajuntament d'Ulldecona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jun 2025
Anuncio de Pliegos 13 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 may 2025
Anuncio de Formalización 13 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament d'Ulldecona

En la misma provincia (Tarragona)