Contracte d'obres per la pavimentació, canalització de la xarxa d’aigua potable, xarxa d’aigües pluvials, millora de l’accessibilitat i supressió de barreres arquitectòniques del carrer Molí i carrer Nou del Morell

Expediente: 1102/2025

Contracte d'obres per la pavimentació, canalització de la xarxa d’aigua potable, xarxa d’aigües pluvials, millora de l’accessibilitat i supressió de barreres arquitectòniques del carrer Molí i carrer Nou del Morell

777.310
Presupuesto base
777.310
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Morell, el, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 ago 2025, 14:10

Organismo contratante

Ajuntament del Morell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 ago 2025
Anuncio de Pliegos 25 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 ago 2025
Anuncio de Formalización 25 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament del Morell

En la misma provincia (Tarragona)