CONTRACTE D’OBRES PER LA MILLORA DE LA INSTAL·LACIÓ DE CLIMATITZACIÓ I RENOVACIÓ D’AIRE DE LA BIBLIOTECA MUNICIPAL.

Expediente: 3021/2026

L’objecte d’aquest contracte és la millora de la gestió climàtica de l’equipament de la biblioteca per solucionar la manca de condicionament d’aire fred i renovació d’aire de la Biblioteca Municipal Ramon Vinyes i Cluet per adaptar-la a la normativa vigent que li és d’aplicació a més de millorar l’eficiència energètica.

278.963
Presupuesto base
278.963
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Berga, Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 18:46

Organismo contratante

Ajuntament de Berga

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 jul 2026
Anuncio de Formalización 3 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Berga

En la misma provincia (Barcelona)