En evaluacion Obras

CONTRACTE D'OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE BÀSIC I D’EXECUCIÓ TANCAMENT DE LA TERRASSA DE LA PLANTA COBERTA I COL.LOCACIÓ D’UNA PÈRGOLA A LA TERRASSA DEL BAR DE LES PISCINES MUNICIPALS DE CABRA DEL CAMPPROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT -

Expediente: 4303630008-2026-0000569

Aquest contracte té per objecte licitar les obres necessàries per a que es porti a terme el tancament de la terrassa de planta coberta i la col·locació d’una pèrgola en la terrassa del bar de l’edifici de la piscina municipal situat a l’Avinguda Catalunya 9 de Cabra del Camp. D’aquesta manera s’aconsegueix dotar d’ombra dos espais de la piscina per així millorar el confort de l’usuari que faci ús de les instal·lacions.

66.116
Presupuesto base
66.116
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cabra del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 jun 2026, 11:54

Organismo contratante

Ajuntament de Cabra del Camp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jun 2026
Anuncio de Pliegos 8 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Cabra del Camp

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Anulada 4303630008-2026-0000751

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Anulada 4303630008-2026-0000751

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Anulada 4303630008-2026-0000564

Concessió demanial d’ús privatiu i explotació del servei de bar situat a la piscina municipal de Cabra del Camp - Procediment negociat

228.000 €

En la misma provincia (Tarragona)