Contracte d'obres per executar el projecte adequació de l'entorn de l'aqüeducte del Gaià - TRAM 1 BOSC DEL CREMAT

Expediente: 645/2025

L’objecte del contracte és l’execució de les obres incloses en el projecte bàsic i executiu d’adequació de l’entorn de l’aqüeducte del Gaià al seu pas pels Pallaresos – Fase I, aprovat definitivament per resolució d’alcaldia núm. 2025-1797 de data 18 de setembre de 2025 publicat al butlletí oficial de la província de Tarragona.

124.234
Presupuesto base
124.234
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Pallaresos, els, Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 oct 2025, 14:08

Organismo contratante

Ajuntament dels Pallaresos

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 oct 2025
Anuncio de Pliegos 20 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament dels Pallaresos

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 10306/2026

Servei de formació d'anglès (presencial en dependències municipals) adreçat a la plantilla de l'Ajuntament de Vila-seca i els seus Organismes Autònoms

20.246 €

Abierta 7962/2025

Subministrament de material de construcció i obra civil per la Brigada Municipal de roda de Berà

35.000 €

Abierta 104/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de revisió, verificació, ajust, posada en servei i emissió dels certificats corresponents dels cabalímetres electromagnètics de la marca KROHNE, recentment instal·lats o que es puguin instal·lar durant la vigència del contracte a diverses ubicacions del Consorci d’Aigües de Tarragona, d’ara endavant CAT. Aquest servei té per finalitat garantir el correcte funcionament dels equips, la precisió de la mesura, la traçabilitat metrològica i l’adequació dels cabalímetres als requisits tècnics i normatius aplicables, especialment els derivats de l’Ordre TED/1191/2024, de 24 d’octubre, per la qual es regulen els sistemes electrònics de control dels volums d’aigua utilitzats pels aprofitaments d’aigua, els retorns i els abocaments al domini públic hidràulic.

30.000 €

Abierta 1420/2026

L’objecte del contracte és regular i definir l’abast i condicions de la prestació del servei de les actuacions necessàries per adequar a la normativa vigent diversos quadres i instal·lacions elèctriques municipals, segons els dos projectes tècnics següents: Lot 1: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques dependències de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026, per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473. Lot 2: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques quadres d'enllumenat de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026 per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473.

23.845 €

Abierta 40-2026

Servei d'operació d'una pala carregadora, que comprèn l'execució de les labors pròpies de maneig, càrrega, moviment i condicionament de materials mitjançant una pala carregadora aportada per l'adjudicatari, i operada sota la seva organització, direcció tècnica i control, amb el seu propi personal qualificat i mitjans necessaris.

98.000 €