Contracte d'obres per a l'execució del projecte \Arranjament i asfaltat de diversos carrers al nucli urbà d'Ulldecona\

Expediente: 4315670005-2025-0001052

L'objecte del contracte és l'execució de les obres contingudes en el projecte que porta per títol “Projecte per a l'arranjament i asfaltat de diversos carrers al nucli urbà d'Ulldecona”

91.036
Presupuesto base
91.036
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ulldecona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
31 jul 2025, 15:01

Organismo contratante

Ajuntament d'Ulldecona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 jul 2025
Anuncio de Pliegos 31 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 jul 2025
Anuncio de Formalización 31 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament d'Ulldecona

En la misma provincia (Tarragona)