En evaluacion Obras

Contracte d’obres per a l’execució de les obres corresponents al Projecte tècnic ples treballs de conservació i manteniment de les pistes poliesportives exteriors i equipaments esportius en el CEM Julio Méndez.

Expediente: 13020/2026

Objecte: Contracte d’obres per a l’execució de les obres corresponents al Projecte tècnic ples treballs de conservació i manteniment de les pistes poliesportives exteriors i equipaments esportius en el CEM Julio Méndez. El present projecte tècnic preveu la definició dels treballs per a la rehabilitació del paviment deteriorat de la pista poliesportiva. Així mateix, es preveu aplicar un nou revestiment amortidor i antilliscant, millorar el drenatge i executar un nou col·lector de pluvials amb connexions a la xarxa. A més, es renovaran els equipaments esportius i es substituiran elements existents per adequar-los a la normativa vigent. L’àmbit total de l’actuació és d’uns 2.024 m².

204.038
Presupuesto base
23.458
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Prat de Llobregat, el, Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 jun 2026, 11:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jun 2026
Anuncio de Pliegos 17 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament del Prat de Llobregat

En la misma provincia (Barcelona)