Contracte d'obres per a l'equipament de barres motoritzades a l'escenari del Teatre Casino Llagosterenc.

Expediente: 2025/2509

Equipar l'escenari del teatre amb sis varals motoritzats, amb motors dalt de la pinta, i accionament a nivell d'escenari, per adequar les instal·lacions a la normativa de seguretat.

47.602
Presupuesto base
47.602
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Llagostera, Girona (Cataluña)
Publicación
15 oct 2025, 14:52

Organismo contratante

Ajuntament de Llagostera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 oct 2025
Anuncio de Pliegos 15 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 oct 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Llagostera

En la misma provincia (Girona)