Abierta Sin plazo publicado Obras

CONTRACTE D’OBRES PER A LA SUBSTITUCIÓ DE LA COBERTA DEL DIPÒSIT PONT NOU DEL SISTEMA D’ABASTAMENT D’AIGUA BAGES CARDENER

Expediente: 2026_1338

L’objecte del contracte és l’execució de les obres contingudes en la “Memòria Tècnica d’Execució de les obres per a la substitució de la coberta del dipòsit Pont Nou del sistema d’abastament d’aigua Bages Cardener”, la qual s’incorpora a l’expedient com a plec de prescripcions tècniques de la licitació, quedant totalment prohibides les variacions del projecte. Les actuacions a executar consten determinades doncs en aquesta memòria tècnica d’execució, la qual es troba aprovada inicialment pel Consell Comarcal del Bages en data 2 de juliol de 2026, pel que aquesta licitació resta condicionada a l’aprovació definitiva de la memòria referenciada.

88.838
Presupuesto base
88.838
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Bages, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2026, 09:10
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Consell Comarcal del Bages

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2026
Anuncio de Pliegos 15 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jul 2026, 10:10

Más licitaciones de Consell Comarcal del Bages

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Formalizada 2025_2835

Contracte de l'arrendament d’un local d’oficines.

22.330 €

En evaluacion 2026_1338

L’objecte del contracte és l’execució de les obres contingudes en la “Memòria Tècnica d’Execució de les obres per a la substitució de la coberta del dipòsit Pont Nou del sistema d’abastament d’aigua Bages Cardener”, la qual s’incorpora a l’expedient com a plec de prescripcions tècniques de la licitació, quedant totalment prohibides les variacions del projecte. Les actuacions a executar consten determinades doncs en aquesta memòria tècnica d’execució, la qual es troba aprovada inicialment pel Consell Comarcal del Bages en data 2 de juliol de 2026, pel que aquesta licitació resta condicionada a l’aprovació definitiva de la memòria referenciada.

88.838 €

Formalizada 2026_619

L’objecte del contracte és la prestació del servei tècnic especialitzat de manteniment, suport, allotjament, evolució i millora del programari de gestió del menjador i transport escolar GESMIT, titularitat del Consell Comarcal del Bages, així com el suport necessari per a la seva implantació i operativa als consells comarcals als quals se’n cedeix l’ús.

18.597 €

Formalizada 2026_619

CONTRACTE DEL SERVEI TÈCNIC DE IMPLENTACIÓ, MANTENIMENT, SUPORT I EVOLUCIÓ DEL PROGRAMARI GESMIT

26.035 €

En la misma provincia (Barcelona)