Contracte d'obres per a la realització de les actuacions previstes en la “Memòria valorada per la implementació de mesures correctores en matèria de protecció contra incendis del pavelló, porxo de les piscines i Centre Cívic del Complex de la Fàbrica”: aquest contracte només afecta el porxo de les piscines i el centre cívic.

Expediente: X2025002502

Contrato de obras formalizado por Ajuntament de Celrà en Girona. Duración del contrato: 68 días. Categoría CPV 45343100. Adjudicado el 20 feb 2026 a SIEF2, SL. Se recibieron 2 ofertas.

47.500
Presupuesto base
47.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45343100
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:27
Fecha límite
7 ene 2026, 16:00
Duración
68 días

Adjudicación

Adjudicatario
SIEF2, SL
NIF
B25233487
Importe
37.929
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Celrà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 7 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:26

Mismo sector y zona (45 en Girona)

Abierta X2026/153

L’objecte del projecte és el de descriure les obres necessàries per tal de reformar uns trams dels carrers de Baix i del Pont. Aquests obres tenen per objectiu millorar l’accessibilitat i el pas dels vianants per la vorera, i reordenar el transit així com implantar-hi xarxes de serveis. L’àmbit d’actuació compren una superfície aproximada de 650 m² al carrer de dela Font i 190 m² al carrer de Baix.

101.213 €

Abierta X2026000198

Obres descrites al projecte bàsic i de rehabilitació de l'antiga fleca de Sant Miquel de Campmajor per destinar la planta baixa a equipament públic.

363.636 €

Abierta X2026000187

Contractació de les obres de finalització de l'aparcament a l'entorn de l'Església de Sant Pere

103.304 €

Abierta X2026000537

obres de renovació del terreny de joc del camp de futbol municipal de Lladó (moviment de terres, nivellació 3D, aportació de teva i ressembra de gespa natural) i la substitució completa del sistema de reg

52.736 €

Abierta X2026001670

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres descrites al Projecte tècnic de MILLORES EN LA SEGURETAT I LA FUNCIONALITAT DEL PAVELLÓ ESPORTIU DESANT JOAN DE LES ABADESSES, redactat per l´arquitecte, Sr. Marc Grifell iVera i aprovat mitjançant acord adoptat pel Plenari Municipal en sessió celebrada en data 27 de novembre de 2025.

72.508 €

Abierta X2026000342

L’objecte del contracte consisteix en la realització de les actuacions descrites en el "Projecte de pavimentació de de la carretera de Vilademires al terme municipal de Cabanelles. Fase 1", redactat per Martí Corominas Blanch i Maria Corominas Ramot, de l’empresa E.P. Enginyeria Grup7 SLP.

183.823 €

Abierta 2026/2899

Obres de “restauració del tram de les espitlleres de la muralla medieval del Rec del Molí de Castelló d’Empúries”

119.507 €

Abierta X2026000382

Execució del projecte de millora dels vials de diferents zones de Maçanet de Cabrenys

315.004 €

Abierta X2026000037-BIS

Reurbanització d'un espai de transició entre el nucli històric i les zones de creixement urbà més recent, de superfície aproximada 578,70 m². És una zona amb activitat quotidiana notable, especialment per la presència dels comerços de Can Central i la Fogaina, i que actua com a punt d’accés al carrer Sant Sebastià i a la trama històrica del municipi. Les obres tenen per finalitat millorar la mobilitat, l’accessibilitat, la seguretat viària i la qualitat urbana de l’espai públic, així com dignificar l’entorn patrimonial de la capella de Sant Sebastià i reforçar-ne la funció com a punt d’accés al carrer Sant Sebastià i al nucli històric del municipi.

147.311 €

Abierta CONTR/2026/0000000267

Obres de millora de les patologies del mur NU21MU126E amb prioritat P2A del Cremallera de Núria de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. POS131/26)

113.641 €

Más licitaciones de Ajuntament de Celrà