Abierta Sin plazo publicado Obras

Contracte d'obres obert simplificat de renovació urbanística integral amb criteris de mobilitat sostenible de la sortida nord de la Sénia, dividit en dos lots: Lot 1 (tram Osca-Santander) i Lot 2 (tram Santander-T-1040)

Expediente: 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720
Presupuesto base
317.362
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sénia, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 15:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de la Sénia

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de la Sénia

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Adjudicada 4304450006-2026-0001211

Contracte obert simplificat de serveis d'organització de les Festes Majors 2026

71.087 €

Adjudicada 4304450006-2026-0001211

Prestació dels serveis de contractació d’orquestres, grups musicals i espectacles, i el transport, muntatge i desmuntatge de les infraestructures i equipaments necessaris per al desenvolupament dels actes programats en les Festes Majors 2026.

71.087 €

Adjudicada 4304450006-2026-0002375

Contracte Obert Simplificat mixt de subministrament i serveis per a la millora dels sistemes d'audiovisuals de l'auditori de la Casa de Cultura de la Sénia

94.490 €

Adjudicada 4304450006-2026-0002375

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració i posada en marxa dels sistemes audiovisuals de l’auditori de la Casa de Cultura de la Sénia, amb la finalitat de modernitzar i millorar les condicions tècniques de l’equipament, adequant-lo als estàndards actuals de qualitat, seguretat i funcionalitat. La prestació inclou la dotació d’equipament nou, la seva integració amb els sistemes existents que es mantinguin en servei, així com totes aquelles actuacions necessàries per garantir el correcte funcionament del conjunt de la instal·lació.

94.490 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta SI26003

Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment de control de presencia i portal del treballador de la divisió d’Aigües de Reus

110.640 €

Abierta SI26003

Subministrament d'equips i servei integral de suport i manteniment d’un sistema de control de presència i del portal del treballador per al personal d’Aigües de Reus. Actualment hi ha implementada un software EVALOS8 en versió on-premise. Les prestacions que s'inclouen en aquesta licitació són les següents: - Serveis de migració de dades i funcionalitats des de la solució actual - Subministrament de nous terminals de marcatges i altres equips i la seva posta en marxa - Serveis de manteniment i suport del nou sistema de registre horari i del sistema de portal del treballador en plataforma cloud de la licitadora - Serveis de consultoria per auditar i realitzar les configuracions pel compliment de la normativa laboral sobre registre de jornada i control de presència del personal

66.232 €

Abierta 1671/2026

Obres definides en el Projecte bàsic i executiu per a la consolidació estructural i restauració interior de la Torre de la Vila de Torredembarra

224.221 €

Abierta 8004330008-2026-0009721

Adquisició de 16 tauletes gràfiques per a l'Escola d’Art i Disseny de la Diputació de Tarragona a Tarragona

12.160 €

Abierta 8004330008-2026-0012561

Execució de les obres incloses en el Projecte d'actuacions puntuals de seguretat i drenatge a diverses carreteres de la xarxa local. Any 2026

2.895.397 €