CONTRACTE D'OBRES “INFRAESTRUCTURA CICLISTA: D’ADEQUACIÓ FÍSICA D’ITINERARIS CICLABLES, RUTA I BTT DINS EL PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA, FINANÇAT AMB ELS FONS NEXT GENERATION UE

Expediente: X2025004037

L’objecte del present contracte son les obres d’infraestructura ciclista: adequació física d’itineraris ciclables, ruta i BBT dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència finançat amb els Fons Next Generation UE, d’acord amb el Projecte, redactat per l’enginyer de Camins, Canals i Ports Jordi Castelló Sant.

107.877
Presupuesto base
107.877
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cadaqués, Girona (Cataluña)
Publicación
8 abr 2026, 16:28

Organismo contratante

Ajuntament de Cadaqués

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 abr 2026
Anuncio de Pliegos 8 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 abr 2026
Anuncio de Formalización 14 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 abr 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Cadaqués

En la misma provincia (Girona)