Abierta Sin plazo publicado Obras

CONTRACTE D’OBRES D´EXECUCIÓ DEL PROJECTE D’ADEQUACIÓ I PAVIMENTACIÓ DEL CAMÍ DE SOBREVILA

Expediente: X2026000127

Contracte d'obres d'execució del projecte d'adequació i pavimentació del camí de Sobrevila

200.099
Presupuesto base
200.099
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Rupià, Girona (Cataluña)
Publicación
7 ago 2026, 22:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Rupià

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 ago 2026
Anuncio de Pliegos 7 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 12:10

En la misma provincia (Girona)

Abierta X2026/153

L’objecte del projecte és el de descriure les obres necessàries per tal de reformar uns trams dels carrers de Baix i del Pont. Aquests obres tenen per objectiu millorar l’accessibilitat i el pas dels vianants per la vorera, i reordenar el transit així com implantar-hi xarxes de serveis. L’àmbit d’actuació compren una superfície aproximada de 650 m² al carrer de dela Font i 190 m² al carrer de Baix.

101.213 €

Abierta CONC2026000057

Subministrament en règim de lloguer, la instal·lació, posada en funcionament, manteniment, conservació, desmuntatge i gestió d’una pista de gel temporal amb una superfície útil mínima de 20 × 10 metres, destinada a l’ús ciutadà durant la campanya de Nadal 2026-2027 al municipi de Figueres.

70.000 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026000198

Obres descrites al projecte bàsic i de rehabilitació de l'antiga fleca de Sant Miquel de Campmajor per destinar la planta baixa a equipament públic.

363.636 €

Abierta X2026000187

Contractació de les obres de finalització de l'aparcament a l'entorn de l'Església de Sant Pere

103.304 €