Abierta Sin plazo publicado Obras

CONTRACTE D’OBRES DEL PROJECTE SEGREGAT 1 DEL PROJECTE D'URBANITZACIÓ DE REGENERACIÓ URBANA DE VIA BARCINO I AREA DE JOCS, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

Expediente: CPO26040001

Contracte d’obres del Projecte Segregat 1 del Projecte d'Urbanització de Regeneració Urbana de Via Barcino i Area de jocs, amb mesures de contractació pública sostenible

3.181.133
Presupuesto base
3.181.133
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 may 2026, 16:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 may 2026
Anuncio de Pliegos 15 may 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 may 2026, 12:10

Más licitaciones de Institut Municipal d'Urbanisme de Barcelona (EPEL)

Abierta CPH26070002

CONTRACTE DE SERVEIS DE DIRECCIÓ FACULTATIVA DE LES D’OBRES RELATIVES A LA FASE 1 DEL PROJECTE SEGREGAT DELS ENTORNS DEL SECTOR 6 DEL PROJECTE D’URBANITZACIÓ DE L’ÀMBIT DEL PEI DEL BARRI DE LA MARINA DE LA ZONA FRANCA FASES 1B I 2A I PROJECTE D’URBANITZACIÓ DELS ÀMBITS 6B DEL SECTOR 6 DE LA MARINA DEL PRAT VERMELL, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

403.577 €

Abierta CPH26070002

contracto de servicios de dirección facultativa de las obras relativas a la Fase 1 del Proyecto Segregado de los entornos del Sector 6 del Proyecto de Urbanización del ámbito del PEI del Barrio de la Marina de la Zona Franca Fases 1B i 2A y proyecto de urbanizaicón de los ámbitos 6B del Sector 6 de la Marina del Prat Vermell

403.577 €

Abierta CPH26070001

CONTRACTE DE SERVEIS DE DIRECCIÓ FACULTATIVA DE LES OBRES DEL PROJECTE D’URBANITZACIÓ DE L’ESPAI LLIURE ENTRE ELS CARRERS BOLÍVIA, ÀLABA, TÀNGER I PAMPLONA, CORRESPONENT AL PLA DE MILLORA URBANA DEL POLÍGON D’ACTUACIÓ NÚMERO 1 DEL SECTOR GLÒRIES-MERIDIANA SUD- FASE 1, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

233.411 €

Abierta CPH26070001

Contrato para los servicios de gestión opcional de las obras del Proyecto de Urbanización del espacio libre entre las calles Bolivia, Álava, Tánger y Pamplona, correspondiente al Plan de Mejora Urbana del Área de Acción Número 1 del Sector Glòries-Meridiana Sud - FASE 1, con medidas de contratación pública sostenible

233.411 €

Abierta CPH26050001

Contrato de obras relativas a la FASE 1 del Proyecto Segregado de los entornos del Sector 6 del Proyecto de Urbanización del ámbito del PEI del barrio de la Marina de la Zona Franca FASES 1B y 2A y proyecto de urbanización de los ámbitos 6B del Sector 6 de la Marina del Prat Vermell, con medidas de contratación pública sostenible

11.685.064 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €