Contracte d'obres del Projecte constructiu per a la construcció d'un pou d'aigua potable al T.M. Sant Llorenç Savall

Expediente: 2024001307

L'actuació prevista té com a objecte la construcció d’un nou pou a Can Ribera ( Fase 1), a Sant Llorenç Savall, de 110 metres de profunditat per donar reforç a l’abastament municipal

50.164
Presupuesto base
50.164
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sant Llorenç Savall, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 jun 2025, 13:57

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2025
Anuncio de Pliegos 23 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 jun 2025
Anuncio de Formalización 23 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Llorenç Savall

Abierta 2025000202

L’actuació prevista té com a objectiu l’execució de la prestació del servei de coordinació i dinamització de les activitats culturals, socials, educatives, esportives i de lleure de l’equipament de la Casa de Cultura 1 d’octubre de Sant Llorenç Savall, d’acord amb les especificacions tècniques recollides el plec de prescripcions tècniques.

61.631 €

Abierta 2025000202

Contracte de serveis de gestió, dinamització i coordinació de les activitats culturals, socials, educatives, esportives i de lleure de la Casa de Cultura 1 d'octubre

61.631 €

Abierta 2026000338

Contracte d'obres del Projecte executiu modificat de l'ampliació de dues sales al pavelló poliesportiu

739.482 €

Abierta 2026000338

L’actuació prevista té com a objectiu l’execució de les obres del Projecte executiu modificat de l’ampliació de dues sales al pavelló poliesportiu de Sant Llorenç Savall. El projecte defineix totes les obres, equips i instal·lacions dels nous espais: - Execució de dues sales independents - Ajustar la proposta amb el bàcul d’il·luminació del camp de futbol - Dotar de vestidors independentment de la resta de la instal·lació esportiva - Fer un nou accés que permeti el funcionament independent d’una part i de l’altra - Preveure una nova escomesa per a l’edifici poliesportiu - Fer unes instal·lacions no dependents de la resta dels edificis - Previsió per poder situar una pista de pàdel a la planta Coberta, convertint el terrat del gimnàs en una llosa de formigó

739.482 €

Formalizada 2020000587

La prestació dels serveis de neteja viària, la gestió de la deixalleria municipal i la recollida i transport dels residus municipals en la modalitat Porta a Porta ¿en endavant, PaP-, del municipi de Sant Llorenç Savall. Inclou la prestació del servei d'un informador ambiental.

1.581.883 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €