Abierta Sin plazo publicado Obras

CONTRACTE D’OBRES DEL PROJECTE CONSTRUCTIU DE RENOVACIÓ DE VARIS TRAMS DE LA XARXA D’ABASTAMENT DE CASTELLBELL I EL VILAR

Expediente: 942/2026

El present contracte té per objecte la contractació promoguda per l’Ajuntament de Castellbell i el Vilar del contracte d’obres consistent en el PROJECTE CONSTRUCTIU DE RENOVACIÓ DE VARIS TRAMS DE LA XARXA D’ABASTAMENT DE CASTELLBELL I EL VILAR El pressupost, els plànols, l’estudi bàsic de seguretat i salut, les condicions tècniques generals i demés documents inclosos al projecte i redactat per ABM Consulting, aprovat inicialment per Junta de Govern Local de data 4 de febrer de 2026, i elevat l’acord a definitiu per Decret d’Alcaldia 2026-0153, de 31 de març de 2026, revestiran caràcter contractual, per la qual cosa hauran d’ésser signats en prova de conformitat per l’adjudicatari en l’acte mateix de la formalització del contracte.

291.335
Presupuesto base
291.335
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castellbell i el Vilar, Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 may 2026, 13:36
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2026
Anuncio de Pliegos 20 may 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jun 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Castellbell i el Vilar

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €