CONTRACTE D’OBRES D’ADEQUACIÓ PAISATGÍSTICA DEL BOSQUET DE SANT MIQUEL D’OLÈRDOLA

Expediente: X2026000094

Contractació de les obres per la renaturalització, la millora funcional i l’adequació paisatgística de l’espai periurbà denominat “El Bosquet”, situat al nucli de Sant Miquel d’Olèrdola, dins el terme municipal d’Olèrdola, d’acord amb el projecte redactat per l’enginyer agroambiental i del paisatge Alejandro Orozco Poncela, aprovat definitivament per l’Ajuntament en data 22 de gener de 2026.

414.259
Presupuesto base
414.259
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olèrdola, Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 20:30

Organismo contratante

Ajuntament d'Olèrdola

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 ago 2026
Anuncio de Formalización 17 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament d'Olèrdola

En la misma provincia (Barcelona)