En evaluacion Obras

Contracte d'obres d'adequació del paviment exterior de les piscines d'estiu de Banyeres del Penedès

Expediente: 876/2026

L'objecte del contracte és l'adequació del paviment exterior de la piscina municipal d'estiu de Banyeres del Penedès, amb la finalitat de garantir la seguretat, l'accessibilitat i la funcionalitat de l'equipament, mitjançant la renovació del paviment deteriorat i la millora de les condicions d'ús i salubritat dels espais exteriors que envolten les làmines d'aigua.

88.588
Presupuesto base
88.588
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Banyeres del Penedès, Tarragona (Cataluña)
Publicación
9 jul 2026, 12:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jul 2026
Anuncio de Pliegos 9 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Banyeres del Penedès

En evaluacion 1491/2025

Contracte del servei del Delegat de Protecció de dades (DPD) per l'Ajuntament de Banyeres del Penedès i el seu organisme autònom Fundació Josep Cañas

4.900 €

En evaluacion 1491/2025

L'objecte del contracte consisteix en la prestació del servei de Delegat de Protecció de Dades (DPD) de l'Ajuntament de Banyeres del Penedès i del seu organisme autònom Fundació Josep Cañas. L'adjudicatari assumirà les funcions pròpies del Delegat de Protecció de Dades previstes als articles 37, 38 i 39 del RGPD i desenvoluparà, com a mínim, les actuacions descrites en la clàusula 2a del PCAP.

2.500 €

Adjudicada 1123/2026

El contracte té per objecte la prestació del servei de càtering al menjador de l’escola bressol municipal Marta Mata de Banyeres del Penedès. L’escola bressol escolaritza alumnes d’educació infantil de primer cicle de 0 a 3 anys. El període de prestació del servei per cada curs escolar serà de setembre a juliol, coincidint amb el calendari escolar. En aquest sentit, queden exclosos dels serveis els dies de lliure disposició, els dies d’adaptació a l’inici del curs, els dies de vacances, festius, festes locals, així com qualsevol altre dia que no hi hagi activitat en les escoles bressol, circumstància que es comunicarà a l’adjudicatari del servei amb antelació suficient.

21.060 €

En evaluacion 850/2026

Pavimentació de la zona intermèdia situada entre el supermercat i la cooperativa de Banyeres del Penedès.

65.566 €

Adjudicada 1123/2026

Contracte de servei de menjador per l'escola bressol municipal Marta Mata de Banyeres del Penedès

35.802 €

En la misma provincia (Tarragona)