Contracte d'obres contingudes en el projecte de substitució de la gespa artificial del camp de futbol municipal de Santpedor.

Expediente: X2026000477

Contrato de obras adjudicado por Ajuntament de Santpedor en Barcelona. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 39293400. Adjudicado a Polytan GmbH. Se recibieron 4 ofertas.

457.190
Presupuesto base
457.190
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
39293400
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 may 2026, 16:10
Fecha límite
10 jun 2026, 01:59
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Polytan GmbH
NIF
N0236086E
Importe
441.520
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Santpedor

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2026
Anuncio de Pliegos 20 may 2026
Fin Plazo Presentación 10 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:30

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta X2026000784

L’objecte del present contracte és el subministrament de mobiliari d’oficina per moblar nous edificis i espais municipals, per renovar part del mobiliari antic i millorar les condicions dels espais i la reposició necessària per substitució del mobiliari que s’ha fet malbé pel pas del temps. Donada la seva susceptibilitat d’utilització o aprofitament separat per raó de la diferent tipologia de material es proposa dividir el contracte en els següents lots: Lot 1: Mobiliari per a interior d’edificis Lot 2: Mobiliari per a actes i festes

43.364 €

Abierta 001_26001824

L’objecte del contracte és Subministrament mitjançant arrendament, de material d'infraestructures pel desenvolupament d'actes del Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible.

212.544 €

Abierta 904839/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

36.750 €

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santpedor

Abierta X2026003312

CONTRACTE MIX DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D'UNA SOLUCIÓ INFORMÀTICA EN MODALITAT SAAS PER A LA GESTIÓ INTEGRAL DELS RECURSOS HUMANS DE L'AJUNTAMENT DE SANTPEDOR

101.109 €

En evaluacion X2026003312

Contracte mixt de serveis i subministrament d'una solució en modalitat SAAS (Software As Service) per la gestió integral dels recursos humans de l'Ajuntament de Santpedor.

73.953 €

Adjudicada X2025004417

Adhesió a la primera pròrroga de l'acord marc de subministrament d'equips per a la generació d'energia solar fotovoltàica amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

2.250 €

Adjudicada X2025005260

Contracte de subministrament de programari d'edició i disseny gràfic, basat en l'acord marc de subministrament d'edició i disseny gràfic (exp. 1431-0015/2023).

4.189 €

Formalizada X2026001299

L’objecte del contracte és el manteniment evolutiu i correctiu de diverses aplicacions que actualment disposa l’Ajuntament de Santpedor relacionat amb la gestió d’expedients administratius. Aquest programari, anomenat GENESYS (Sistema de Gestió per a l’Administració Local), propietat de l’empresa Audifilm Consulting, SLU, consta de diferents mòduls, interconnectats entre ells per tal de facilitar l’intercanvi de dades interdepartamental. Es contractarà el manteniment dels següents mòduls: Renovació del manteniment del sistema actual SAAS (Software as a Service) Servei de Fiscalització Limitada Prèvia Servei de tramesa genèrica.

9.650 €