Contracte d'obres ampliació i reforma de la residència per a la gent gran - Ca la Cileta

Expediente: 173/2025

Contracte d'obres consistent en les obres contingudes en el projecte bàsic i executiu per l'ampliació i reforma de la residència per a la gent gran - Ca la Cileta de l'empresa municipal de serveis el Palau d'Anglesola, SL

339.052
Presupuesto base
339.052
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Palau d'Anglesola, el, Lleida (Cataluña)
Publicación
23 jun 2025, 09:24

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2025
Anuncio de Pliegos 23 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 jun 2025
Anuncio de Formalización 23 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:19