Adjudicada Servicios

CONTRACTE DELS SERVEIS PER LA PRESTACIÓ DELS MÒDULS DEL SERVEI DE PRIMERA ACOLLIDA (A i C), FORMACIÓ EN VALORS I BÀSIC A2 CATALÀ DE L'AJUNTAMENT DE SANTPEDOR (X2026001843)

Expediente: X2026001843

Contractació del servei per a la realització dels mòduls del Servei de Primera Acollida (mòdul A i C), formació en valors (6 hores) i del curs de català Bàsic A2 (90 hores) i al municipi de Santpedor, de setembre de 2026 a juny de 2027, d’acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques.

15.117
Presupuesto base
15.117
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Santpedor, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 16:38

Organismo contratante

Ajuntament de Santpedor

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 jun 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Santpedor

Abierta X2026003312

CONTRACTE MIX DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D'UNA SOLUCIÓ INFORMÀTICA EN MODALITAT SAAS PER A LA GESTIÓ INTEGRAL DELS RECURSOS HUMANS DE L'AJUNTAMENT DE SANTPEDOR

101.109 €

En evaluacion X2026003312

Contracte mixt de serveis i subministrament d'una solució en modalitat SAAS (Software As Service) per la gestió integral dels recursos humans de l'Ajuntament de Santpedor.

73.953 €

Adjudicada X2025004417

Adhesió a la primera pròrroga de l'acord marc de subministrament d'equips per a la generació d'energia solar fotovoltàica amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

2.250 €

Adjudicada X2025005260

Contracte de subministrament de programari d'edició i disseny gràfic, basat en l'acord marc de subministrament d'edició i disseny gràfic (exp. 1431-0015/2023).

4.189 €

Formalizada X2026001299

L’objecte del contracte és el manteniment evolutiu i correctiu de diverses aplicacions que actualment disposa l’Ajuntament de Santpedor relacionat amb la gestió d’expedients administratius. Aquest programari, anomenat GENESYS (Sistema de Gestió per a l’Administració Local), propietat de l’empresa Audifilm Consulting, SLU, consta de diferents mòduls, interconnectats entre ells per tal de facilitar l’intercanvi de dades interdepartamental. Es contractarà el manteniment dels següents mòduls: Renovació del manteniment del sistema actual SAAS (Software as a Service) Servei de Fiscalització Limitada Prèvia Servei de tramesa genèrica.

9.650 €

En la misma provincia (Barcelona)