Formalizada Servicios

CONTRACTE DELS SERVEIS DE REGIDORIA, MAQUINÀRIA I CÀRREGA I DESCÀRREGA DE LA FUNDACIÓ AUDITORI PALAU DE CONGRESSOS DE GIRONA

Expediente: X2025000502

L’objecte del contracte és serveis tècnics de les especialitats de maquinària escènica, regidoria d’escenari i càrrega i descàrrega pel desenvolupament de totes les activitats relacionades amb els muntatges, desenvolupament d’actes i desmuntatges escenotècnies en espais que gestiona FAPCG

578.529
Presupuesto base
578.529
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
26 feb 2026, 12:54

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 feb 2026
Anuncio de Pliegos 26 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 ene 2026
Anuncio de Formalización 26 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Fundació Auditori Palau de Congressos de Girona

En la misma provincia (Girona)