Adjudicada Servicios

Contracte dels serveis de producció, realització, edició i emissió de programes i serveis multimèdia de l'emissora municipal Ràdio Palamós.

Expediente: 2131/2026

Serveis de producció, realització, edició i emissió de programes i serveis multimèdia de l'emissora municipal Ràdio Palamós.

927.445
Presupuesto base
927.445
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Palamós, Girona (Cataluña)
Publicación
7 may 2026, 12:02

Organismo contratante

Ajuntament de Palamós

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 may 2026
Anuncio de Pliegos 7 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Palamós

En la misma provincia (Girona)