Formalizada Servicios

Contracte dels serveis de gestió i desenvolupament de les Unitats d’Escolarització Compartida (UEC). Curs 2025-2026

Expediente: CCS12025000038

Constitueix l’objecte d’aquest contracte l’establiment de les condicions que regiran l’adjudicació, per part de l’Ajuntament d’Olot, del contracte de serveis per a la gestió i desenvolupament de 16 places de les Unitats d’Escolarització Compartida (UEC) per al curs 2025-2026, d’acord amb les característiques i els requisits exigits en el present document i en els plecs de prescripcions tècniques.

80.540
Presupuesto base
80.540
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
29 ago 2025, 14:16

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 ago 2025
Anuncio de Pliegos 29 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 ago 2025
Anuncio de Formalización 29 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)