Adjudicada Servicios

CONTRACTE DELS SERVEIS DE DELEGAT DE PROTECCIÓ DE DADES

Expediente: 9807/2025

Prestacions i obligacions derivades dels serveis de delegat de protecció de dades, d'assessorament, consultoria i gestió en matèria de dades de caràcter personal i altres matèries connexes.

20.020
Presupuesto base
20.020
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Palamós, Girona (Cataluña)
Publicación
17 abr 2026, 12:46

Organismo contratante

Ajuntament de Palamós

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2026
Anuncio de Pliegos 17 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Palamós

En la misma provincia (Girona)