Contracte dels serveis d’atenció al visitant i realització de les visites guiades a l’Arqueoparc Coves de Serinyà

Expediente: X2026002546

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis d’atenció al visitant i realització de les visites guiades a l’Arqueoparc Coves de Serinyà, durant el període comprès des de l’1 de juliol de 2026 (o des de la data que s’indiqui en el contracte administratiu) fins al 30 de juny de 2027, d’acord amb el calendari i l’horari d’obertura de l’equipament durant aquest període, recollit en el Plec de prescripcions tècniques (PPT). Aquests serveis s’han d’executar al recinte de l’Arqueoparc Coves de Serinyà (c-66, 17852, Serinyà).

47.452
Presupuesto base
47.452
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Pla de l'Estany, Girona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 16:36

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003768

Subministrament de material d'oficina i de paper per a escriptura i impressió del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

34.975 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

Abierta X2026003264

Serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

90.565 €

En la misma provincia (Girona)