Adjudicada Servicios

Contracte dels serveis d'administració electrònica (Lot 1) i de l'arxiu electrònic (Lot 2)

Expediente: 4281/2026

Contracte de serveis d'Administració Electrònica en modalitat Cloud per l'Ajuntament de Vila-seca i els seus Organismes Dependents amb dos lots: Lot 1 Plataforma d'administració electrònica i Lot 2 Plataforma tecnològica d'arxiu únic electrònic i preservació digital

615.762
Presupuesto base
503.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Vila-seca, Tarragona (Cataluña)
Publicación
9 jul 2026, 16:30

Organismo contratante

Ajuntament de Vila-seca

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jul 2026
Anuncio de Pliegos 9 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Vila-seca

En la misma provincia (Tarragona)