Formalizada Servicios

Contracte dels serveis d’acollida i atenció al públic al Teatre Principal d’Olot

Expediente: CCS12025000044

Constitueix l’objecte d’aquest contracte l’establiment de les condicions que regiran l’adjudicació, per part de l’Ajuntament d’Olot, del contracte de serveis d’acollida i atenció al públic al Teatre Principal, d’acord amb les característiques i els requisits exigits en el present document i en els plecs de prescripcions tècniques.

124.267
Presupuesto base
124.267
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
24 sep 2025, 12:07

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 sep 2025
Anuncio de Pliegos 24 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 sep 2025
Anuncio de Formalización 24 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)