En evaluacion Suministros

Contracte del subministrament en concepte d’arrendament dels motius lluminosos nadalencs necessaris per engalanar els diversos carrers, places i edificis municipals durant el període nadalenc

Expediente: 2025/009008

L’objecte del present contracte és la contractació del subministrament en concepte d’arrendament dels motius lluminosos nadalencs necessaris per engalanar els diversos carrers, places i edificis municipals durant el període de les Festivitats de Nadal.

210.000
Presupuesto base
210.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olesa de Montserrat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
9 jul 2026, 14:56

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jul 2026
Anuncio de Pliegos 9 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament d'Olesa de Montserrat

Abierta 2026/003484

L’objecte del present contracte és el servei de manteniment preventiu icorrectiu en quan a reposició d’engranatges, fungibles i petites peces de les portes automàtiques que es troben situades en diversos equipaments municipals, per garantir l’òptim estat de funcionament i l’accés dels usuarisals edificis públics.

24.793 €

Abierta 2026/001707

L’objecte del contracte és oferir activitats a la població d’Olesa de Montserrat amb l’objectiu de promoure la salut i el benestar. Els serveis consistiran en la realització de les pràctiques descrites als diferents lots per part de professionals amb experiència en dinamització i conducció de grups i que domini les pràctiques descrites, amb formació acreditada i els conceptes a treballar: Txikung; Caminades (entorn natural i entorn urbà); Activitat física durant l’embaràs i el postpart i Cursos de salut emocional.

34.421 €

Abierta 2026/003974

L’objecte del contracte compren la contractació d’un servei professional sòcio-educatiu per a la gestiódel servei d’allotjament temporal en situació d’urgència “Les Paüles”. El serveicontempla la incorporació de dos professionals que gestionaran la convivència en l’equipament, els plans educatius dels diferents usuaris/es i faran la coordinació amb els professionals dels serveis socials bàsics.

63.873 €

Abierta 2026/001989

El propósito de este contrato es el servicio de atención domiciliaria en el entorno habitual de residencia de personas en el municipio de Olesa de Montserrat, en los términos descritos en las especificaciones técnicas.

2.274.987 €

Abierta 2026/004519

L’objecte del contracte és la contractació del Servei d’acompanyament terapèutic socioeducatiu a les famílies. El Servei d’acompanyament terapèutic socioeducatiu a les famílies és un recurs municipal adreçat al conjunt de famílies, parelles o persones que presenten dificultats relacionalsi emocionals i que són ateses pels professionals dels serveis socials bàsicsde l’Ajuntament d’Olesa de Montserrat. L’objectiu general que persegueix aquest servei és realitzar un servei complementari dels serveis socials bàsics destinat a oferir acompanyament i suport de caire formatiu, educatiu i terapèutic a famílies, parelles o persones empadronades a Olesa de Montserrat que presentin dificultats emocionals, relacionals, des del model sistèmic relacionals que fomenti la capacitació de les persones amb qui s’intervé. Els objectius específics: • Prevenció de trastorns psicosocials • Potenciar dinàmiques relacionals saludables en l’àmbit familiar • Capacitació de pares i mares en l’exercici de la criança i educació dels seus fills/es • Prevenció de situacions de negligència i maltractaments • Donar suport a la tasca realitzada pels professionals dels serveis socials bàsics

36.412 €

En la misma provincia (Barcelona)