Adjudicada Servicios

Contracte del servei per a l'assistència tècnica de control de qualitat de les obres del projecte constructiu. Noves parades de bus i accessos a Can Serra al Parc Natural de la Garrotxa. Clau: PZV-23250

Expediente: CQ. PZV-23250

Contracte del servei per a l'assistència tècnica de control de qualitat de les obres del projecte constructiu. Noves parades de bus i accessos a Can Serra al Parc Natural de la Garrotxa. Clau: PZV-23250

3.769
Presupuesto base
3.769
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Garrotxa, Girona (Cataluña)
Publicación
13 mar 2026, 14:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 mar 2026
Anuncio de Pliegos 13 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 may 2026, 12:13

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)