Contracte del servei de transport de l’alumnat inclòs en Pla Educatiu d’Entorn de l’Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts.

Expediente: CTON2026000024

Transport de l’alumnat del Pla Educatiu d’Entorn des dels centres escolars cap Al CEM Sant Vicenç dels Horts - Piscina Montserrat Canals i el respectiu retorn als centres per tal de cobrir el desplaçament dels alumnes a la piscina coberta.

76.800
Presupuesto base
76.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sant Vicenç dels Horts, Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 jun 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2026
Anuncio de Pliegos 30 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts

En la misma provincia (Barcelona)