Abierta Sin plazo publicado Servicios

Contracte del servei de primera intervenció i manteniment de les franges perimetrals de baixa combustibilitat de les urbanitzacions i nuclis de població del municipi de Fogars de la Selva.

Expediente: 513/2026

Prestació del servei de primera intervenció i manteniment de les franges perimetrals de baixa combustibilitat de les urbanitzacions i nuclis de població del municipi de Fogars de la Selva, mitjançant l’execució de treballs forestals de reducció de la vegetació, estassada del sotabosc, poda inferior, tala selectiva, arrossegament i trituració de restes vegetals, obertura o manteniment de franges auxiliars i resta d’actuacions necessàries per garantir la funcionalitat preventiva de les franges davant el risc d’incendi forestal, d’acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, el pressupost, l’Estudi Bàsic de Seguretat i Salut i la cartografia de l’expedient.

143.830
Presupuesto base
13.316
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Fogars de la Selva, Barcelona (Cataluña)
Publicación
11 may 2026, 02:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 may 2026
Anuncio de Pliegos 11 may 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 may 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Fogars de la Selva

Abierta Expedient 2026_0775

Contractació obres per construcció de la xarxa en baixa a la nova xarxa en alta a Fogars de la Selva

586.681 €

Abierta Expedient 2026_0775

Expedient 2026_0775: Contractació obres per construcció de la xarxa en baixa a la nova xarxa en alta a Fogars de la Selva

488.901 €

Abierta 2026_167

CONCESSIÓ DE SERVEIS DEL BAR SOCIAL I LES PISTES DE PÀDEL DE FOGARS DE LA SELVA

7.200 €

En evaluacion 513/2026

Prestació del servei de primera intervenció i manteniment de les franges perimetrals de baixa combustibilitat de les urbanitzacions i nuclis de població del municipi de Fogars de la Selva, mitjançant l’execució de treballs forestals de reducció de la vegetació, estassada del sotabosc, poda inferior, tala selectiva, arrossegament i trituració de restes vegetals, obertura o manteniment de franges auxiliars i resta d’actuacions necessàries per garantir la funcionalitat preventiva de les franges davant el risc d’incendi forestal, d’acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, el pressupost, l’Estudi Bàsic de Seguretat i Salut i la cartografia de l’expedient.

143.830 €

En evaluacion 2026_167

Contracte administratiu de concessió de serveis per a la gestió i explotació del Bar Social municipal i de les pistes de pàdel municipals de Fogars de la Selva, que inclou la prestació del servei de bar, l’atenció als usuaris de les instal·lacions, el manteniment funcional ordinari dels espais adscrits al servei, la gestió del sistema de reserves de les pistes de pàdel i la dinamització de l’activitat esportiva vinculada a aquestes instal·lacions.

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €