Formalizada Servicios

Contracte del servei de prevenció de riscos laborals aliens i el servei de vigilància de la salut per a l’EPEL Nostreserveis

Expediente: 72/2026

L’objecte consisteix en la contractació dels serveis de prevenció de riscos laborals aliens i el servei de vigilància de la salut per a l’EPEL Nostreserveis, d’acord amb el que disposa el plec de prescripcions tècniques particulars.

74.848
Presupuesto base
38.847
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 abr 2026, 11:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 abr 2026
Anuncio de Pliegos 1 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 mar 2026
Anuncio de Formalización 1 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 abr 2026, 06:33

Más licitaciones de Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta 432026PA1002

Arrendamiento de cuatro fuentes de agua filtrada conectadas a la red, incluyendo su instalación y mantenimiento para la Dirección Provincial del Instituto Social de la Marina de Tarragona y sus Direcciones Locales en L'Ametlla de Mar y La Ràpita.

2.521 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €