En evaluacion Servicios

CONTRACTE DEL SERVEI DE PREVENCIÓ ALIÈ DE RISCOS LABORALS I VIGILÀNCIA DE LA SALUT DEL PERSONAL DE L’AJUNTAMENT D’OLÈRDOLA,

Expediente: X2026001154

Contractació d’un servei de prevenció aliè per al desenvolupament de les activitats preventives de riscos laborals en les especialitats de Seguretat en el Treball, Higiene Industrial, Ergonomia i Psicosociologia aplicada i Vigilància de la Salut de l’Ajuntament d’Olèrdola.

23.275
Presupuesto base
23.275
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olèrdola, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 10:02

Organismo contratante

Ajuntament d'Olèrdola

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Olèrdola

En la misma provincia (Barcelona)