Adjudicada Servicios

Contracte del servei de porteria i consergeria de diferents edificis i equipaments municipals

Expediente: 2025F035000029

Les prestacions principals d’aquest servei, tenen com a finalitats, oferir una informació, orientació i acompanyament excel·lent als usuaris i visitants; una coordinació eficient de les necessitats de les entitats i la disponibilitats dels espais existents; una prestació de màxima qualitat possible en totes les tasques pròpies del servei de porteria i consergeria; així com, una resolució d’incidències ràpida i eficaç, sempre que sigui possible.

460.591
Presupuesto base
48.701
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Salt, Girona (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 16:40

Organismo contratante

Ajuntament de Salt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 mar 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 abr 2026, 08:35

Más licitaciones de Ajuntament de Salt

En la misma provincia (Girona)