Formalizada Servicios

CONTRACTE DEL SERVEI DE GESTIÓ DE XARXES SOCIALS I CREACIÓ DE CONTINGUTS DE L’ÀREA DE CULTURA I EDUCACIÓ

Expediente: CCS12025000065

L’objecte d’aquest Plec de Clàusules Particulars (PCAP) és l’establiment de les condicions que regiran l’adjudicació, per part de l’ Ajuntament d’Olot, del contracte del servei de gestió de xarxes socials i creació de continguts de l’àrea de cultura i educació, d’acord amb les característiques i els requisits exigits en el present document i en el Plec de Prescripcions Tècniques (PPT).

145.200
Presupuesto base
145.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
5 feb 2026, 11:34

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 feb 2026
Anuncio de Pliegos 5 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 nov 2025
Anuncio de Formalización 5 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)