Formalizada Servicios

Contracte del servei de desbrossament i neteja de zones boscoses, carrers i altres espais, i de poda i tala de l'arbrat de titularitat municipal

Expediente: 126/2025

L'objecte del present contracte és el servei de desbrossament i neteja de zones boscoses, carrers i altres espais, i de poda i tala de l'arbrat de titularitat municipal, de forma periòdica i recurrent. L’objecte del contracte comprèn tant el desbrossament de males herbes a la via pública i a zones boscoses, com les actuacions puntuals en matèria de poda i tala d’arbres de grans dimensions.

100.800
Presupuesto base
100.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2025, 16:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2025
Anuncio de Pliegos 19 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 may 2025
Anuncio de Formalización 19 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres

En la misma provincia (Tarragona)