Contracte del servei de càtering pel Casal d'Estiu municipal

Expediente: 157/2025

L’objecte del contracte consisteix en la prestació del servei de càtering pel Casal d’Estiu municipal gestionat per l’Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres (Nostreserveis), de forma periòdica i recurrent, servei de monitoratge inclòs.

44.822
Presupuesto base
44.822
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
29 abr 2025, 15:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 abr 2025
Anuncio de Pliegos 29 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres

En la misma provincia (Tarragona)