Formalizada Servicios

Contracte del servei de càtering pel Casal d'estiu municipal

Expediente: 453/2025

L’objecte del contracte consisteix en la prestació del servei de càtering pel Casal d’Estiu municipal gestionat per l’Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres (Nostreserveis), de forma periòdica i recurrent, servei de monitoratge inclòs.

12.806
Presupuesto base
12.806
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 jul 2025, 17:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jul 2025
Anuncio de Pliegos 23 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 jun 2025
Anuncio de Formalización 23 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres

En la misma provincia (Tarragona)