Formalizada Servicios

CONTRACTE DEL SERVEI DE CAPTACIÓ DE FONS FACE TO FACE PER L’IRBLLEIDA- PROGRAMA AMIC/AMIGA DE L’IRBLLEIDA PER L’ANY 2026.

Expediente: PO 011-25

L’objecte del present procediment és el servei per a la realització de fins a 6 campanyes de captació de fons per al 2026 (face-to-face) i destinat al Programa Amic/Amiga de l’IRBLleida

149.700
Presupuesto base
149.700
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Lleida, Lleida (Cataluña)
Publicación
13 dic 2025, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 dic 2025
Anuncio de Pliegos 13 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 oct 2025
Anuncio de Formalización 13 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:17

Más licitaciones de Institut de Recerca Biomèdica de Lleida - Fundació Dr. Pifarré

Formalizada PO 004-26

L’objecte del present contracte és la prestació del servei integral de gestoria laboral de l’IRBLleida, incloent-hi l’assessorament jurídic laboral, fiscal i comptable, amb la finalitat de donar compliment a les obligacions legals i normatives aplicables en matèria laboral, de Seguretat Social i fiscal, així com a les específiques derivades de la naturalesa de l’entitat contractant, en el marc de les fundacions del sector públic de la Generalitat de Catalunya, els centres CERCA i els instituts de recerca sanitària (IIS). El servei inclou totes aquelles actuacions necessàries per garantir una correcta gestió i assessorament continuat en els àmbits indicats, d’acord amb el que estableix el Plec de Prescripcions Tècniques.

49.500 €

Formalizada PO 003-26

CONTRACTACIÓ D’UNA EMPRESA PER A LA PRODUCCIÓ I EXECUCIÓ DELS TALLERS CIENTÍFICS DE L’INSTITUT DE RECERCA BIOMÈDICA DE LLEIDA, FUNDACIÓ DR. PIFARRÉ (IRBLLEIDA)

23.100 €

Formalizada PO 003-26

És objecte del present plec el contracte de serveis, consistent en oferir 14 tallers científics a l’IRBLleida per a un públic de 1r i 2n ESO, sota el títol "Explorem el món de la recerca". Aquests tallers introdueixen l’alumnat en el món de la recerca biomèdica, explicant com els científics investiguen les causes de diverses malalties i desenvolupen eines per detectar-les i tractar-les. A través de dinàmiques pràctiques, els participants comprendran el paper de l’ADN i les mutacions en l’aparició de malalties, experimentaran tècniques de laboratori per a la detecció de cèl·lules anormals i reflexionaran sobre la importància de la recerca per a la salut i el benestar global.

7.700 €

Formalizada PNS 001-26

L’objecte del present contracte és la selecció de l’empresa que podrà efectuar els corresponents serveis de Determinació de la petjada de microARNs (miARNs) en mostres d’ARN total obtingut a partir de biofluids mitjançant seqüenciació massiva (NGS) i anàlisi complementària per RT-qPCR, en el marc del projecte METASLEEP

124.990 €

Formalizada PO 004-26

SERVEIS DE GESTORIA LABORAL I ASSESSORAMENT LABORAL, FISCAL I COMPTABLE DE L’INSTITUT DE RECERCA BIOMÈDICA DE LLEIDA, FUNDACIÓ DR. PIFARRÉ (IRBLleida).

148.500 €

En la misma provincia (Lleida)