Formalizada Servicios

Contracte del servei d’assistència jurídica laboral i elaboració i implementació del nou conveni col·lectiu de l’Entitat

Expediente: 1083/2025

L’objecte del contracte es la prestació del servei d’assistència jurídica laboral i elaboració i implementació del nou conveni col·lectiu de l’EPEL Nostreserveis, d’acord amb les necessitats de l’entitat contractant, sota la supervisió del responsable del contracte. Aquest objecte compren la totalitat dels serveis i actuacions necessàries per a donar compliment a les obligacions de Nostreserveis en matèria laboral. També es troben incloses totes aquelles actuacions complementaries i accessòries tendents a la correcta consecució de les obligacions laborals abans referides i de totes aquelles que se’n derivin segons la normativa d’aplicació en cada moment. Així mateix, comprèn els treballs de redacció de l’esborrany inicial del conveni col·lectiu, participació i assessorament en les negociacions entre l’empresa i els treballadors, la redacció de la versió definitiva del conveni, així com les gestions necessàries per a la seva aprovació, registre i publicació.

65.583
Presupuesto base
65.583
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
12 feb 2026, 15:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 feb 2026
Anuncio de Pliegos 12 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 feb 2026
Anuncio de Formalización 12 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:16

Más licitaciones de Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta 432026PA1002

Arrendamiento de cuatro fuentes de agua filtrada conectadas a la red, incluyendo su instalación y mantenimiento para la Dirección Provincial del Instituto Social de la Marina de Tarragona y sus Direcciones Locales en L'Ametlla de Mar y La Ràpita.

2.521 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €