Adjudicada Servicios

CONTRACTE DEL SERVEI D'ASSESSORAMENT RECURRENT EN MATÈRIA DE DRETS DE PROPIETAT INTEL.LECTUAL I DE LA LLEI DE LA SOCIETAT DE SERVEIS DE LA INFORMACIÓ (LSSI) A LA FARGA, GEM,S.A.

Expediente: X2025000318

Contracte del servei d'assessorament recurrent en matèria de drets de propietat intel.lectual i de la Llei de la societat de serveis de la informació (LSSI) a La Farga, GEM,S.A.

7.200
Presupuesto base
7.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Hospitalet de Llobregat, l', Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 feb 2026, 13:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 feb 2026
Anuncio de Pliegos 12 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 feb 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:16

Más licitaciones de La Farga, Gestió d'Equipaments Municipals de l'Hospitalet de Llobregat, SA

En la misma provincia (Barcelona)