Formalizada Servicios

Contracte del servei d’actuació artística (concert) del músic Eric Vinaixa

Expediente: 244/2026

L’objecte d’aquest contracte és la regulació del procediment negociat sense publicitat per a l’adjudicació del servei d’actuació artística (concert) del músic durant la 3a edició del Tasta Vilalba, el dissabte 6 de juny de 2026, a les 19:30 hores amb una durada aproximada d’1 hora 45 minuts. Atès que el present contracte solament es podrà adjudicar a la persona que tingui els drets de representació en exclusiva del músic Eric Vinaixa el dia 6 de juny de 2026, no procedeix la publicació de la licitació, en ésser el procediment, negociat sense publicitat, d'acord amb allò que estableix l'art. 168 a) 2. de la LCSP. Lloc d’execució: Vilalba dels Arcs

6.350
Presupuesto base
6.350
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Vilalba dels Arcs, Tarragona (Cataluña)
Publicación
6 jul 2026, 15:16

Organismo contratante

Ajuntament de Vilalba dels Arcs

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jul 2026
Anuncio de Pliegos 6 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 jul 2026
Anuncio de Formalización 6 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Vilalba dels Arcs

Desierta 390/2026

Contractació del servei de vigilants de seguretat, control d’accessos i taquillers per les activitats organitzades per l’Ajuntament de Vilalba dels Arcs

10.376 €

Formalizada 244/2026

L’objecte d’aquest contracte és la regulació del procediment negociat sense publicitat per a l’adjudicació del servei d’actuació artística (concert) del músic durant la 3a edició del Tasta Vilalba, el dissabte 6 de juny de 2026,a les 19:30 hores amb una durada aproximada d’1 hora 45 minuts. Atès que el present contracte solament es podrà adjudicar a la persona que tingui els drets de representació en exclusiva del músic Eric Vinaixa el dia 6 de juny de 2026, no procedeix la publicació de la licitació, en ésser el procediment, negociat sense publicitat, d'acord amb allò que estableix l'art. 168 a) 2. de la LCSP. Lloc d’execució: Vilalba dels Arcs

6.350 €

Formalizada 242/2026

L’objecte d’aquest contracte és la regulació del procediment negociat sense publicitat per a l’adjudicació del servei d’actuació artística (concert) del grup musical Dr. Prats durant la 3a edició del Tasta Vilalba, el dissabte 6 de juny de 2026a les 23:30 hores amb una durada aproximada d’1 hora 30 minuts.

22.500 €

Anulada 390/2026

Contracte de serveis de seguretat i control d'accessos en actes organitzats per l'Ajuntament

12.451 €

Adjudicada 295/2026

La concessió administrativa d’ús privatiu del domini públic municipal del bar de les piscines municipals situat al carrer Rossinyol, 31

386 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta CSS. MT-15024-C2

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres corresponents al projecte constructiu. Semaforització i millora de la senyalització de passos de vianants a la C-31. Cunit. Clau: MT-15024-C2

2.335 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Abierta AT26158_O

OBRES DE REPARACIÓ DE LA SOLERA I PARETS DEL DIPÒSIT INSTITUT PERE MATA

244.724 €