Anulada Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENTS PER AL PROJECTE DE DIGITALITZACIÓ DELS COMPTADORS D’AIGUA DOMICILIARIS PER PROCEDIMENT OBERT

Expediente: 4316710007-2025-0000040

L’objecte del present document és la definició de les actuacions i valoració econòmica de la instal·lació d’elements necessaris per a la digitalització dels comptadors d’aigua domiciliaris.

60.081
Presupuesto base
60.081
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vilanova d'Escornalbou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 jul 2025, 15:49

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jul 2025
Anuncio de Pliegos 16 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Vilanova d'Escornalbou

En la misma provincia (Tarragona)