Adjudicada Suministros

Contracte de Subministraments i instal·lació d'equipament escènic i tècnic a l'estructura i caixa escènica del Celler de Vila-seca

Expediente: 12827/2025

Subministrament i instal·lació d'estructura de motors i control general a la caixa escènica del Celler de Vila-seca amb el material necessari per a la seva instal·lació i truss.

43.207
Presupuesto base
43.207
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Vila-seca, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 mar 2026, 11:24

Organismo contratante

Ajuntament de Vila-seca

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 mar 2026
Anuncio de Pliegos 10 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 mar 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 07:33

Más licitaciones de Ajuntament de Vila-seca

En la misma provincia (Tarragona)