Anulada Suministros

Contracte de subministrament per l’adquisició de polielectròlit per a l’estació depuradora d’aigües residuals de Celrà

Expediente: X2025001072

Contracte administratiu de subministrament per l’adquisició de polielectròlit per a l’estació depuradora d’aigües residuals de Celrà

33.600
Presupuesto base
33.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Celrà, Girona (Cataluña)
Publicación
9 jun 2025, 15:54

Organismo contratante

Ajuntament de Celrà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jun 2025
Anuncio de Pliegos 9 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Celrà

En la misma provincia (Girona)