Formalizada Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT PER A LA RENOVACIÓ I/O ACTUALITZACIÓ CONTINUADA DE PROGRAMARI I LLICÈNCIES

Expediente: 2025F038000009

L’objecte d’aquesta contractació és la contractació del subministrament per a la renovació i/o actualització de diferent programari i llicències de l’Ajuntament de Salt. El programari objecte d’aquest contracte és usat pels diferents sistemes d’informació de l’Ajuntament, sent necessària la seva actualització i pegats de seguretat.

22.320
Presupuesto base
18.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Salt, Girona (Cataluña)
Publicación
17 dic 2025, 16:24

Organismo contratante

Ajuntament de Salt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 dic 2025
Anuncio de Pliegos 17 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 dic 2025
Anuncio de Formalización 17 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Salt

En la misma provincia (Girona)