Abierta 15 sep 2026 (9d 18h) Suministros

Contracte de subministrament, mitjançant arrendament, d'un vehicle elèctric compartit

Expediente: X2026001087

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Campdevànol en Girona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 34144900. Plazo de presentación de ofertas hasta el 14 sep 2026.

6.600
Presupuesto base
19.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34144900
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 14:06
Fecha límite
15 sep 2026, 01:00 (9d 18h)
Duración
1 año

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Campdevànol

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026
Finaliza en 10 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (34 en Girona)

Abierta X2026002606

L’objecte del contracte és el subministrament dels següents contenidors nous per a la recollida de les fraccions de vidre, envasos lleugers, paper i cartró mitjançant càrrega bilateral automatitzada monooperador.

373.813 €

Abierta 486/2022 i 66/2022

Anunci de licitació del contracte de servei de conservació i manteniment de les instal.lacions de l’enllumenat públic de Vila-sacra així com el servei d’instal.lació, manteniment i desmuntatge de l’enllumenat de Nadal del municipi

48.000 €

Abierta CCS12026000059

Constitueix l'objecte d’aquest contracte el subministrament d'una furgoneta d’intervenció policial destinada a la unitat operativa de la policia municipal. Aquesta furgoneta s’ha de subministrar degudament transformada i equipada d'acord amb les prescripcions tècniques establertes al Plec de prescripcions tècniques (PPT): vehicle tipus furgoneta d'intervenció policial, amb carrosseria adaptada, equipament de seguretat, sistemes d'il·luminació d'emergència, sistema de comunicacions compatible amb la xarxa RESCAT de Catalunya, sistema de videovigilància vehicular exterior amb gravador digital, i imatge corporativa policial.

75.000 €

Adjudicada 2026/8927

a) Subministrament d’una pantalla informativa lumínica LED viària de tipologia 2, això és, de mida mitjana o estàndard, d’informació variable. b) Els següents treballs i serveis necessaris per la seva correcta instal·lació i posada en servei: - Estudi que ha de contemplar les especificacions tècniques de la instal·lació de la pantalla - Instal·lació de la pantalla a la via pública, en particular, a la carretera GIV-4016, que va de Planes a Toses per Fornells de la Muntanya c) El servei complementari següent ofert a l’apartat de “preus complementaris”: el servei de vigilància de funcionament de la pantalla des del mes d’octubre de 2026 fins el mes d’abril de 2027.

13.735 €

En evaluacion 02.08.05.1428 4/2026

L’objecte del contracte és el subministrament mitjançant arrendament en la modalitat de rènting, d’un camió amb plataforma elevadora telescòpica de com a mínim 16 metres per a ús del servei públic municipal.

90.720 €

En evaluacion CONC2026000039

Contrato mixto de servicios de montaje, desmontaje y mantenimiento del árbol de Navidad, de la totalidad de las luces tipo Daliniano que forman parte del alumbrado Navideño y el suministro en régimen de alquiler y mantenimiento de las mismas durante la campaña de Navidad de la ciudad de Figueres

452.876 €

Adjudicada COBS2026/066

Contracte per a l'adquisició d'un vehicle furgoneta híbrida per a l'Àrea d'Esports, Infància i Joventut, mitjançant Acord Marc ACM (exp. núm. 2023.07)

38.617 €

Adjudicada COBS2026/021

Contracte de subministrament, mitjançant rènting, de quatre turismes KIA i dues motocicletes SYM 125 per a la Policia Local, a través de contractació basada en Acord marc de l'ACM.

208.896 €

Adjudicada X2026000276

Subministrament furgoneta elèctrica

28.594 €

Adjudicada X2026001699

Contracte de subministrament consistent en l’adquisició d’armaris destinats a edificis plurifamiliars per a la recollida de residus porta a porta

196.112 €

Más licitaciones de Ajuntament de Campdevànol