Formalizada Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT I MANTENIMENT DEL PROGRAMARI INFORMÀTIC LINEA VERDE

Expediente: X2025000819

Contracte del servei de subministrament i manteniment i suport tècnic de l'aplicació informàtica Línea Verde de l'empresa GREEN TAL, SA pel tractament de dades de gestió per al manteniment dels espais públics i equipaments municipals

4.356
Presupuesto base
4.356
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Campdevànol, Girona (Cataluña)
Publicación
13 jun 2025, 15:46

Organismo contratante

Ajuntament de Campdevànol

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jun 2025
Anuncio de Pliegos 13 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 jun 2025
Anuncio de Formalización 13 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Campdevànol

En la misma provincia (Girona)