Adjudicada Suministros

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL.LACIÓ DE PRESTATGERIES PALETITZADES PER A EXTERIOR, ADAPTACIÓ PRESTATGERIA EXISTENT I SUBMINISTRAMENT DE GÀBIES PALETITZADES.

Expediente: EXP. 06/2026

El subministrament i instal·lació de prestatgeries industrials de paletització convencional per emmagatzematge exterior, adaptació de prestatgeria paletitzada exterior existent i subministrament de gàbies.

94.020
Presupuesto base
79.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Gavà, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 11:02

Organismo contratante

Prestació de Serveis a la Ciutadania, SA (PRESECSA)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 12:14